Následujúce udalosti

Žiadne udalosti
 •  

  Domáca detská besiedka 14

   

   

 •  

  Domáca detská besiedka 14

 •  Milí kamaráti, tieto videá sme s vedúcimi urobili v lete pre Vás.

  Tak poďme na to!

   

 •  

  Domáca detská besiedka 13

 •  

   Domáca detská besiedka 12

 •  

  Domáca detská besiedka 11

 •  

   Domáca detská besiedka 10

 •  

   

   

Deň seniorov

Srdečne Vás pozývame na Deň seniorov, ktorý sa uskutoční štvrtok 30. mája 2024. Začiatok programu je o 8:30 v chráme ECAV v Budimíri. Súčasťou programu je aj návšteva kaštieľa, spoločného chrámu v Rozhanovciach a prehliadka historických miest Budimíra.
Zabezpečená je aj spoločná doprava a obed.
Účastnícky príspevok je 20 € ( zahŕňa dopravu, obed a vstupné). Platí sa na mieste.
Viac informácií v priloženom plagáte. 
 Marika Géciová
 
 

Stretnutie spevokolov - Michalovce - 14.4.2024

Seniorátne stretnutie zborových spevokolov sa uskutočnilo v nedeľu 14.4.2024 popoludní v reformovanom kresťanskom kostole v Michalovciach. Po privítaní a úvodnej modlitbe nasledovalo vystúpenie domáceho spevokolu Soli Deo glória. Spevokol viedla dirigentka Veronika Savková. Spevokol z Lastomíra viedla farárka v Lastomíre, Mária Meňkyová. Miešaný spevácky zbor Pro gaudium, viedla Veronika Savková. V tomto speváckom zbore pôsobia speváci a speváčky z Bežoviec, z Jenkoviec a Veľkých Kapušian. Spevokol Trhovište dirigoval miestny farár Pavol Kačkoš,. Hosťom podujatia bol spevokol z Čane, ktorý viedol zástupca biskupa Ján Semjan, farár tohto zboru.

     Vhodným kresťanským slovom nás celým stretnutím moderátorsky sprevádzala členka michalovského kresťanského zboru Viera Šoltésová. Podujatie záverečnou modlitbou a požehnaním ukončila farárka v Lúčkach, Erika Šrojtová.

     Je vždy veľkým požehnaním, keď môžeme radostne spievať na Božiu slávu. Prítomné spevokoly venovali zodpovedne a obetavo svoj čas na prípravu, nácvik piesni. Dostavili sa na stretnutie, kde sme sa mohli stretnúť aj s našim Pánom Ježišom Kristom. Stretnutie bolo vzájomným obohatením a jedni druhým priali svojim spevom Božiu nekonečnú milosť. 

Juraj Gajdošoci    

Po stopách siedmich zborov zo Zjavenia Jána - biblická cesta do Turecka

V spolupráci s kresťanskou agentúrou ESTER Travel agency organizujeme 8 dňovú biblickú cestu do Turecka 26.04.2024 do 03.05.2024 -  Po stopách siedmich zborov zo Zjavenia Jána.
Pán hovorí:”Blahoslavený kto číta, aj tí, čo počúvajú slová proroctva a zachovávajú, čo je v ňom napísané, lebo určený čas je blízko” Zj1:3
Duchovný vedúci skupiny je reformovaný farár Slovenského reformovaného cirkevného zboru v Košiciach JAROSLAV SZÉLES.

Prihlásiť sa možno do 31.01.2024 na kontaktnej adrese, ktorá je uvedená spolu s programom v prílohe. CENA: 980.- Eur

KONTAKT:
Emília PLAVČANOVÁ - CK ESTER Tel.: +421 917 502 799
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Príloha na stiahnutie TU.

Klub pre mladých - 12.1.2024 - Michalovce

Milí priatelia, v piatok 12.1.2024 sa stretneme na prvom tohtoročnom Klube pre mladých o 17:00 v zborových priestoroch reformovaného kostola v Michalovciach. Tešíme sa na spoločný čas pri Božom slove, chválach, hrách a rozhovoroch.
 

Posolstvo adventu - 3.12.2023 - Vyšný Čaj

Milí priatelia, sestry a bratia,
srdečne Vás pozývame v prvú adventnú nedeľu 3.12.2023 o 15:00 na spoločné stretnutie Posolstvo adventu, ktoré sa uskutoční v reformovanom kostole vo Vyšnom Čaji. Súčasťou programu budú piesne chvál a Slovo Božie, ktorým poslúži brat farár Marek Kačkoš z Palína. Zároveň Vás po skončení programu pozývame na občerstvenie, ktoré bude v priestoroch reformovaného zborového domu. 

Pomôžme ľuďom zasiahnutým ZEMETRASENÍM

„V pokoji si ľahnem a zaspím, lebo len ty sám, Hospodin, dávaš bezpečný príbytok.“ Žalm 4,9

V rámci projektu pomoci Si v mojom srdci vyhlasujeme finančnú zbierku na pomoc ľuďom zasiahnutým zemetrasením. 

V dôsledku silného zemetrasenia, ktoré bolo dňa 9.10.2023, mnohé rodiny prišli o svoje domovy. Pomôžme, prosím tým, ktorí prišli o svoj domov, o istotu.

Ukážme im, že nie sú sami, ale sú v našom srdci.